Re: Re: A jen houst a vetsi kapky

Datum: 30.05.2016 | Vložil: Stepan

probiram tady uz tydny vse co se tyce chovu kraliku. Pamatuju si ze za mych detskych let jsme meli kazdorocne doma pet i vice samic, tata vzdycky jen odnekud prinesl cistokrevneho samce. Nikdy nemel zadnou nemoc, samice ktera mela napodruhe min jak deset mladych sla do trouby. Z dnesniho pohledy to byla docela tvrda selekce. Ale to co pisete mi potvrzuje ze to delal dobre. Boze jakou ja mel castokrat zlost. Ja se totiz musel starat o prisum travy, vojtesku ap. Rada kde a jak nakoupit samice je k nezaplaceni. I celkove informace jsou moc a moc potrebne pro mnohe. A tak mane premyslim cim Vam taky udelat nejakou radost. Ze bych si k Vam prijel koupit ten zacatek chovu? No, to si ale nejsem jist ze by zrovna tento krok byl pro Vas radost. Ale i presto, pokud by mi bylo umozneno a vyhovel byste memu prani musel bych neci na revans vymyslet. Nemyslim tim cenu tu jsem vzdycky a vsude respektoval. Budto neco chci anebo nechci, jednoduche. V zacinaji aktivite ale desitky korun nehraji roli.Preju vscko nejnejnej a zdravim. Stepan z Moravy.

Přidat nový příspěvek